Technologia

Zwiększ efektywność Twojej firmy dzięki technologii i dopasowanym rozwiązaniom IT.

Dobór biznesowych rozwiązań IT

Jako przedsiębiorca zapewne często otrzymujesz oferty typu „jeśli chcesz sprawnie zarządzać swoim biznesem to musisz wdrożyć system klasy ERP, CRM, MRP lub BI”. Czy naprawdę rozwiązania IT są panaceum na wszystkie Twoje problemy?

Czy wdrożenie systemu CRM sprawi, że gwałtownie wzrośnie liczba Twoich klientów a wdrożenie modułu finansowego ERP poprawi płynność finansową? Z całą pewnością nie. Na dodatek źle dobrany system IT może szybko stać się źródłem kłopotów i kosztów. 

Dlatego zanim podejmiesz decyzję o zakupie systemu IT powinieneś zadać sobie pytanie – do czego potrzebny jest mi system IT? Odpowiedź typu „chcę oszczędzić czas, pieniądze i pracować efektywniej” to za mało. Powinieneś wiedzieć jakie problemy biznesowe chcesz rozwiązać, jakie procesy usprawnić i jaki cel chcesz osiągnąć za pomocą systemu IT. Dopiero wtedy możesz zacząć określać swoje wymagania w stosunku do niego.

Inwestycje w rozwiązania IT są kosztowne, czasochłonne i obarczone dużym ryzykiem. Dlatego przed podjęciem ostatecznej decyzji odnośnie wdrożenia warto zlecić analizę dostępnych rozwiązań i rentowności projektu zewnętrznej firmie. Doradcy Higea mogą Ci w tym pomóc.

W ramach usługi „Dobór biznesowych rozwiązań IT“ pomożemy Ci sprecyzować Twoje potrzeby biznesowe, opisać procesy w firmie oraz zdefiniować wymagania dla systemu IT. Następnie pomożemy wybrać i wdrożyć najlepsze rozwiązanie dla Twojego biznesu. Bazując na naszym doświadczeniu będziesz miał pewność, że wybrane rozwiązanie umożliwi Ci utrzymanie przewagi konkurencyjnej, będzie optymalne kosztowo w momencie zakupu, a także będzie:

 • dostosowane do Twoich potrzeb i specyfiki działalności
 • zgodne z najnowszą technologią, wydajne
  i łatwe do rozbudowy
 • będzie miało rozsądne koszty serwisu, utrzymania oraz obsługi
 • dobrze zabezpieczone przed zagrożeniami

Co zyskasz?

Dzięki naszej usłudze:

zmniejszysz ryzyko błędnej inwestycji w IT
zrealizujesz cele biznesowe Twojej firmy
zaoszczędzisz czas
lepiej wykorzystasz ograniczony budżet

Jesteś zainteresowany?

Za pomocą formularza kontaktowego umów darmową telefoniczną konsultację, w ramach której pomożemy Ci znaleźć odpowiedź na pytanie „Czy i jakie systemy IT są potrzebne w Twojej firmie”, oraz określimy dalsze niezbędne działania.

Budowa biznesowych systemów na zamówienie

Właściwie dobrany lub zbudowany system IT może decydować o sukcesie bądź porażce Twojego pomysłu

Podjąłeś decyzję, że niezbędny jest w Twojej firmie system IT? Zastanawiasz się, jaki system kupić dedykowany czy standardowy? Nie ma jedynej uniwersalnej odpowiedzi - wszystko zależy od specyfiki Twojego biznesu, sposobu działania firmy, oraz innowacyjności Twojego pomysłu. 

Systemy standardowe są zazwyczaj tańsze w momencie zakupu i dostępne od ręki. Systemy dedykowane są droższe, a na ich opracowanie i wdrożenie potrzeba więcej czasu. Są też obarczone większym ryzykiem porażki. Nie mniej jednak tylko system dedykowany będzie dokładnie wspierał Twoje potrzeby, pomoże Ci zbudować przewagę kompetencyjną i zagwarantuje, że konkurencja łatwo nie skopiuje Twojego pomysłu.

Jeśli źródło Twojej przewagi tkwi w wiedzy dziedzinowej, procesach, sposobie działania lub pomyśle na nowy biznes, skorzystaj z naszej usługi „Budowy biznesowych systemów na zamówienie”. 


Jak to działa?

W ramach naszej usługi:

przeprowadzimy analizę procesów i wymagań dla systemu
określimy cel, który chcesz osiągnąć i zakres projektu
opracujemy koncepcję systemu, a po jej zaakceptowaniu zrealizujemy ją
przetestujemy i pomożemy wdrożyć na rynek w odpowiedniej jakości

Jesteś zainteresowany?

Jeżeli jesteś zainteresowany naszą ofertą skontaktuj się z nami za pomocą formularza kontaktowego.

DZIAŁAJ MĄDRZE – wykorzystaj swoje dane

Pomożemy Ci wydobyć właściwe dane odnośnie Twojego biznesu

Stały dostęp do Internetu i rozwój technologii mobilnych sprawia, że firmy zaczynają tonąć w ocenie danych zbieranych z różnych źródeł, w różnych formatach i z ogromną częstotliwością. Jako przedsiębiorca stajesz przed największym wyzwaniem - jak odnaleźć sens w tych danych, a następnie przekształcić je w kluczowe dla Twojej firmy decyzje. Unikatowa wiedza o zachowaniach klientów, potrzebach rynku i efektywności procesów w Twojej firmie –  umiejętne wykorzystanie tych informacji może zadecydować o Twojej przewadze konkurencyjnej. 

W ramach usługi „DZIAŁAJ MĄDRZE – wykorzystaj swoje dane” przygotujemy Twoje dane tak, żebyś mógł wykorzystać je do strategicznej i bieżącej analizy kluczowych mierników Twojej firmy (koszty, przychody, marże, jakość obsługi klienta) i otoczenia biznesowego (konkurencja, zachowania klientów, sezonowość, trendy itd.). Określimy, które dane i skąd należy pobierać, aby móc spojrzeć na nie wielowymiarowo i wydobyć z nich wiedzę potrzebną do podejmowania decyzji biznesowych w Twoim przedsiębiorstwie. W ramach usługi opracujemy i wdrożymy preferowany przez Ciebie sposób wizualizacji informacji.


Co zyskasz?

Dzięki naszej usłudze:

Zdobędziesz szczegółową wiedzę na temat swojej oferty.
Poznasz lepiej swoich Klientów, ich zachowania zakupowe i potrzeby
Zmniejszysz czas wprowadzania na rynek nowych produktów lub usług
Będziesz monitorował działanie kluczowych obszarów firmy w oparciu o KPI
Zwiększysz szanse na pozytywny odbiór nowych produktów i usług
Zwiększysz jakość oferowanych usług

Jesteś zainteresowany?

Jeżeli zainteresowała Cię nasza usługa DZIAŁAJ MĄDRZE – wykorzystaj swoje dane, skontaktuj się z nami za pomocą formularza kontaktowego. Z przyjemnością dostarczymy więcej szczegółów i przygotujemy ofertę dla Twojej firmy.

Skontaktuj się z nami

Jesteś zainteresowany naszą ofertą, potrzebujesz dodatkowych informacji o naszych produktach i usługach?

O nas

Naszą główną misją jest pomoc małym firmom w zwiększaniu efektywności i skuteczności działania poprzez wprowadzanie innowacji procesowych, produktowych i organizacyjnych.

 

Kontakt

 •  ul. Brzozowa 3c/11,
       52-200 Wysoka (Wrocław), Polska
 •   Tel.: +48 695 901 195
 •   E-mail: biuro@higea.pl

Formularz kontaktowy